Drewniane Domki Letniskowe

Ekskluzywne Drewniane Domki Letniskowe Grynwald

Domek letniskowy NR 1

Domki letniskowe : Domek nr 1 otoczony sosnowym lasem, drewniany domek letniskowy z pełnym węzłem sanitarnym, pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym, przestronny taras z widokiem na las oraz miejsce na ognisko i grill.

Na parterze znajdują się: salon wyposażony w aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i toaletą, dwie sypialnie. W pierwszej sypialni jest jedno łóżko pojedyncze w drugiej łóżko małżeńskie. W salonie jest  zestaw wypoczynkowy z rozkładaną kanapą i TV.  Na piętrze: sypialna z 5 materacami. Domek letniskowy  zapewnia wygodny pobyt wypoczynkowy od jednej do dziewięciu osób (4/5 osób dorosłych + 5 dzieci).

SZCZEGÓŁOWE WYPOSAŻENIE
 • Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym: płaski telewizor (TV naziemna),stół, krzesła pojedyncza sofa (90×200).
 • Sypialnia: łóżko (120×200), duża szafka nocna, szafa, lampka nocna.
 • Sypialnia 2: łóżko (110×200), szafka nocna, , lampka nocna.
 • Poddasze sypialnia 3: 5 materacy (90×200).
 • Pościel, ręczniki kąpielowe, mydło w płynie, papier toaletowy i inne niezbędne drobiazgi
 • Aneks kuchenny: dwupłytowa kuchenka elektryczna, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, opiekacz do chleba, mikrofala, naczynia do gotowania i smażenia (garnki, patelnie), zastawa stołowa (talerze, kubki, filiżanki, szklanki, kieliszki, sztućce), zastawa plastikowa dla dzieci oraz różne akcesoria kuchenne: deska do krojenia, noże, łopatki i łyżki kuchenne, otwieracz itp
 • Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalka, lustro, suszarka do włosów, toaleta.
 • 5 Grzejników elektrycznych

Domek letniskowy NR 2

Otoczony sosnowym lasem, drewniany domek letniskowy z pełnym węzłem sanitarnym, pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym, przestronny taras z widokiem na las oraz miejsce na ognisko i grill.

Na parterze znajdują się: salon wyposażony w aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i toaletą, dwie sypialnie. W pierwszej sypialni jest łóżko małżeńskie w drugiej dwa łóżka pojedyncze. W salonie znajdują się dwie rozkładane sofy i TV.  Domek letniskowy zapewnia wygodny pobyt wypoczynkowy od jednej do szczęściu osób.

SZCZEGÓŁOWE WYPOSAŻENIE
 • Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym: płaski telewizor (TV naziemna, radio), jedna podwójna sofa (120×200).
 • Sypialnia: łóżko (120×200), duża szafka nocna, szafa, lampka nocna.
 • Sypialnia 2: Dwa łóżka (90×200), duża szafka nocna, , lampka nocna.
 • Pościel, ręczniki kąpielowe, mydło w płynie, papier toaletowy i inne niezbędne drobiazgi
 • Aneks kuchenny: dwupłytowa kuchenka elektryczna, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, opiekacz do chleba, naczynia do gotowania i smażenia (garnki, patelnie), zastawa stołowa (talerze, kubki, filiżanki, szklanki, kieliszki, sztućce), zastawa plastikowa dla dzieci oraz różne akcesoria kuchenne: deska do krojenia, noże, łopatki i łyżki kuchenne, otwieracz itp
 • Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalka, lustro, suszarka do włosów, toaleta.
 • Wolnostojący kominek typu koza, grzejnik elektryczny.

Domek Letniskowy NR 3 „ZIELARNIA”

Drewniany domek letniskowy na skraju sosnowego lasu z pełnym węzłem sanitarnym, pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym, taras z miejscem na grilla.

Na parterze znajdują się: salon wyposażony w aneks kuchenny z piękną kuchnią kaflową, łazienka z prysznicem i toaletą. W salonie znajduję się rozkładana sofa.  Na poddaszu: sypialna z 2 łóżkami pojedynczymi. Domek letniskowy  zapewnia wygodny pobyt wypoczynkowy od jednej do czterech osób.

SZCZEGÓŁOWE WYPOSAŻENIE
 • Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym: piec kaflowy, radio , rozkładana sofa (130×200).
 • Poddasze sypialnia : dwie sofy (90×200), biurko, lampka nocna.
 • Pościel, ręczniki kąpielowe, mydło w płynie, papier toaletowy i inne niezbędne drobiazgi
 • Aneks kuchenny: dwupłytowa kuchenka elektryczna, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, opiekacz do chleba, naczynia do gotowania i smażenia (garnki, patelnie), zastawa stołowa (talerze, kubki, filiżanki, szklanki, kieliszki, sztućce), zastawa plastikowa dla dzieci oraz różne akcesoria kuchenne: deska do krojenia, noże, łopatki i łyżki kuchenne, otwieracz itp.
 • Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, umywalka, lustro, suszarka do włosów, toaleta.

Drewniane domki letniskowe Grynwald zapewniają :

Teren monitorowany, bezpłatny parking.

Atrakcje dla najmłodszych: duży i bezpieczny plac zabaw z zjeżdżalnią i tyrolką, mnóstwo miejsca do zabawy, Kanion piaskowy 2h, Boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej.
Dostępne są miejsca na ognisko z kijkami, grill przenośny, leżaki.

Ścieżki rowerowe i piesze

W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz pieszych. Najważniejsze z nich to małopolska droga Św. Jakuba i ścieżka rowerowa Green Velo. Ponieważ w okolicy znajdują się bardzo grzybne lasy obfitujące w wiele gatunków grzybów na życzenie udostępniamy suszarkę do grzybów.

Minimalny czas pobytu wynosi 2 doby.

Rezerwacja

Atrakcje w Górach Świętokrzyskich.

Ekologiczna żywność

Strona główna » Drewniane Domki Letniskowe