Góry Świętokrzyskie Noclegi

Zapraszamy Cię wraz z rodziną oraz pupilami na noclegi w Góry Świętokrzyskie  w otulinie parku krajobrazowego. Jesteśmy położeni w centrum największych atrakcji województwa Świętokrzyskiego. W najbliższej okolicy znajdują się: zabytki, parki rozrywki dla dzieci, piesze szlaki przyrodnicze, trasy rowerowe i offroadowe.


Ze względu na swe położenie nasz ośrodek to najlepsza, sprawdzona baza wypadowa do zwiedzania regionu. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji do zwiedzania wszystkich najważniejszych atrakcji w regionie.
Ośrodek Wypoczynkowy Grynwald otoczony jest Cichym sosnowym lasem, posiada 5 ha ogrodzonego terenu z dala od innych gospodarstw co zapewnia komfort wypoczynku oraz zabawy.

Na terenie ośrodka znajduje się przestronny parking,  boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, pole do disc golfa  zadaszony grill wraz z wiatami, dostępne są miejsca na ognisko z kijkami, grill przenośny.
W budynku głównym znajduje się, sala kominkowa z TV, stół do ping-ponga.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy duży i bezpieczny plac zabaw z zjeżdżalnią i tyrolką, mnóstwo miejsca do zabawy, Kanion piaskowy 1 hektar.

Pozostałe atrakcje w Ośrodku wypoczynkowym Grynwald

Oferujemy  polską domową kuchnię, tradycyjnie pyszną i obfitą – świętokrzyski stół. Możliwość zamówienia śniadań, obiadów i obiadokolacji. 

Pory posiłków umawiamy z Gośćmi w trakcie pobytu.
Przystępne ceny, dogodna lokalizacja, wysoki standard świadczonych usług oraz spokojna i zielona okolica stanowią o wyjątkowych atutach ośrodka

Góry Świętokrzyskie Noclegi w centrum historycznych zabytków

Sprawdź – Świętokrzyskie zabytki w pigułce!
Ścieżki rowerowe i piesze

W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz pieszych. Najważniejsze z nich to małopolska droga Św. Jakuba i ścieżka rowerowa Green Velo . W okolicy znajdują się bardzo grzybne lasy obfitujące w wiele gatunków grzybów.

Minimalny czas pobytu wynosi 2 doby.

Ośrodek Wypoczynkowy Grynwald mieści się w dogodnej odległości (ok. 2h jazdy) od największych miast w Polsce takich jak:

Kraków (140 km), Warszawa (190 km), Katowice (180 km), Lublin (140 km),  Częstochowa (160 km), Rzeszów (115 km) , Radom (90 km),Łódź (180 km).

NOWOŚĆ !

Domki Letniskowe

noclegi w świętokrzyskim otoczone lasem sosnowym

Noclegi góry świętokrzyskie w sercu lasu sosonowego

Strona główna » Góry Świętokrzyskie Noclegi