Grzybobranie

Grzybobranie Góry Świętokrzyskie

Pragniemy zaprosić Państwa na grzybobranie w piękne Góry Świętokrzyskie które są obfite w dary natury. Jesień jest najlepszą porą roku do zbierania grzybów. Nasz Park krajobrazowy jest pełen grzybów takich jak: koźlaki, kanie, kurki, maślaki, borowiki, podgrzybki, rydze itp.

Ośrodek Grynwald położony jest na terenach leśnych w miejscowości Rembów, u podnóża Gór Świętokrzyskich. Oferuje doskonałe warunki no grzybobranie i inne formy rodzinnego wypoczynku. 

Wokół naszego ośrodka rozciągają się potężne połacie lasów, w których można spotkać wiele gatunków grzybów. Nasz region obfituje w czyste powietrze z dala od miast i przemysłu. Od wielu lat odwiedzają nas grzybiarze z całej polski, nigdy nie wyjeżdżają stąd z pustymi rękoma.

Grynwald leży dosłownie na skraju Cisowkso Orłowiński Park Krajobrazowy, dzięki temu mogą Państwo zostawić samochód na terenie ośrodka i i tym samym nie muszą się o niego martwić podczas wielogodzinnych wycieczek za grzybami. Trzeba tylko wziąć, koszyk, nóż i już na terenie można wypatrywać grzybów.

Grzybobranie kurki sosnowy las Góry Świętokrzyskie
Kurki sosnowy las Góry świętokrzyskie

Domki Letniskowe

Oferta indywidualna

Strona główna » Grzybobranie