Weekend dla zdrowia Pt. Podstawy zdrowia i wzmocnienia organizmu.

Stowarzyszenie Powrót Do Natury zaprasza na 2 dniowy Weekend dla zdrowia Pt. „Podstawy zdrowia i wzmocnienia organizmu”

Cykl wykładów przygotuje Państwa do samodzielnego korzystania i interpretacji  dostępnych informacji z medycyny tradycyjnej, ziołolecznictwa… Jak można utrzymać dobry stan zdrowa w dzisiejszych warunkach i jak wyleczyć choroby szczególnie przewlekłe , zmorę naszych czasów.

Stosujemy sprawdzone metody suplementacji ziołami. Pan Leszek Biskup – Dyplomowany Irydolog, fitoterapeuta oraz Pan Andrzej Słociński.
Zapoznają Państwa z różnymi metodami prozdrowotnymi zielarstwa, apiterapii, klawiterapii, hydroterapii, gemmoterapii i aromaterapii.
Dla chętnych proponujemy irydodiagnostykę lub metodę Ryodoraku w celu wykonania oceny stanu zdrowia.
Natura posiada wszystkie niezbędne środki dla zdrowia, dlatego powiemy jak z tego bogactwa korzystać. Skorzystaj z szkolenia zielarskiego, ponieważ dobrze wzbogacony organizm minerałami i witaminami, pomaga utrzymać Twoje zdrowie i życie .

Zwalczanie wirusów chorobotwórczych to dla medycyny wciąż bardzo poważny problem. Aktualnie brakuje skutecznych leków w walce z wirusami. To dlatego zaczęto poszukiwać ich także w przyrodzie i okazuje się, że natura dysponuje od wieków takimi środkami, które pomagają człowiekowi w walce z wirusami. Zioła mogą skuteczne wzmacniać odporność organizmu, tym samym stworzyć naturalną zaporę przed rozwojem wirusów.

Dla chętnych proponujemy Państwu kurację zdrowotną odkwaszającą organizm.


Zapisz się już dziś na Szkolenie. ( w trakcie zapisów )

Rezerwacja e-mail: las@grynwald.pl Tel 661 251 355
Koszt pobytu 325 zł/osobadoba ( w tym szkolenie, nocleg, pełne wyżywienie, atrakcje na świeżym powietrzu ).


Wszystkie najważniejsze informacje znajdą Państwo na stronach: Survival ziołowy , www.przepisyziolowe.pl , www.altermedic.com.pl .

Zioła dla zdrowia przeciw wirususowi koronawirus


Powrót strona główna