Zielone Szkoły

Zielone Szkoły

Drogi Opiekunie do naszego ośrodka co roku przyjeżdża wiele wycieczek szkolnych, dbamy o to oby każda z nich miała zagwarantowaną jak najlepszą obsługę z naszej strony.

Zielone szkoły

Każda z kilkudziesięciu szkół które odwiedziły nasz ośrodek  była inna, więc wszystkich traktujemy wyjątkowo, dostosowujemy się, pomagamy i doradzamy.
Stworzyliśmy dla Ciebie gotowe scenariusze wycieczek szkolnych w Górach Świętokrzyskich  (→Propozycje wycieczek

Lokalizacja– Ośrodek Grynwald znajduję się po środku wszystkich najważniejszych atrakcji ziemi Świętokrzyskiej co pozwala bez przeszkód na zwiedzanie najważniejszych atrakcji  w krótkim czasie.

Komfort -Każdy pokój wyposażyliśmy w pełny węzeł sanitarny. Posiadamy dużą stołówkę, trzy sale, sale taneczną, sale z tv 50 cali, sale do zajęć dydaktycznych. stół do Ping-Ponga, plac zabaw, boiska sportowe, parking i inne udogodnienia

Atrakcje w Grynwaldzie

Bezpieczeństwo – Teren ośrodka jest ogrodzony, Spełniamy wszelkie wymogi prawne.

Wyżywienie– Czyste powietrze i masa atrakcji gór świętokrzyskich to murowany apetyt dzieci. Aby mu sprostać oferujemy pełne wyżywienie, na miejscu i na drogę podczas wycieczek.


Cennik

80 zł osobodoba. Wyżywienie śniadanie, obiadokolacja. Opiekunowie grupy (jeden opiekun na każde 20 osób) i kierowca – bezpłatnie. (oferta dotyczy pobytu czterodniowego. Grupy minimum 45 uczestników.)

Oferta specjalna Kwiecień 2020!

Facebook